Sexuální Magnetismus: Feromony-Vůně Sexu

Celou tu dobu sis myslel, že to byly sochařské svaly, oslnivé úsměvy a rychlá auta, která byla zárukou magnetů pro kočky. Máme pro vás novinku. To, co ženy přivádí k šílenství, jsou přirozeně se vyskytující tělesné chemikálie zvané feromony. Ve skutečnosti pracují stejným způsobem, aby dohnali muže k šílenství, ale feromony samců a samic jsou chemicky odlišné.

The name feromone comes from two Greek words pheran (to transfer) and Horman (to excite). Podle Dr. Winnifred Cutlerová, feromony jsou “látek, které vylučuje zvíře, které ovlivňují reprodukční chování jiného stejného druhu zvířat působí na dálku.”Od roku 1870, kdy francouzský přírodovědec Jean-Henri Fabre objevena před moly létání na míle daleko na návštěvu žena můra v kleci v laboratoři, vědci známé a zdokumentované účinky feromonů na páření v hmyzu a živočichů.

Například samci švábů šílí, když jsou vystaveni skleněné tyči pokryté samičími feromony švábů, a snaží se s ní spářit! Randy kanec otevře pusu a vydechne dechem naloženým feromony, které zmrazí prasnici v teple, připravenou k montáži. Až v roce 1986 však Dr. Cutler, ředitel Pennsylvánského Intstitutu Athény, prokázal existenci lidských feromonů a začal zdokumentovat jejich účinky.

U lidí se feromony aktivují v pubertě.

Muži i ženy produkují různé množství” mužských ” feromonů: androstenon a androstenol, pouze ženy vylučují “ženské” feromonové kopuliny. Vyrábí apokrinní žlázy v podpaží a kolem genitálií feromony vysílají signály, které jsou sebrán vemeronasal orgán (VNO), jen uvnitř nosu. VNO předává tyto zprávy limbické části mozku, která řídí nejzákladnější lidské pocity, jako je radost, hněv, láska, nenávist a sexuální vzrušení.

I když si vědomě neuvědomujeme feromony jiné osoby, nemůžeme je “cítit” v tradičním smyslu, mají na nás velký vliv. Zapálí sexuální apetit, zvyšují plodnost a pomáhají regulovat ženské menstruační cykly.

Pro její rané studie Dr. Cutler shromáždil pot z podpaží zdravých žen a mužů ve dvaceti letech, odstranil bakterie a zápach a použil extrakt. Protože je příliš nákladné sbírat a zpracovávat lidské feromony na prodej, ona a její tým vyrobili laboratorní ekvivalenty. Od té doby kontrolované studie Dr. Cutlera a dalších organizací po celém světě ukázaly několik úžasných výsledků.

Při dvojitě zaslepeném experimentu s mladými ženami mělo 36 procent osob vystavených feromonům během prvních tří týdnů studie týdenní sex. Z těch, kteří dostávali placebo, pouze 11 procent mělo týdenní sex. Na konci studie, 14 týdnů, 73 procent uživatelů feromonu měli sex každý týden, zatímco ti na placebu zůstali na 11 procent.

V další z kontrolních skupin Dr. Cutlera bylo 38 mužům podáno buď feromon-alkoholový roztok k přidání jejich normální kolínské, nebo přímý alkoholový roztok. Nikdo nevěděl, co jim bylo dáno. Po 8 týdnech nošení Kolína nad Rýnem 47% uživatelů feromonů hlásilo, že měli více pohlavního styku, ve srovnání s pouze 9, 5% uživatelů s placebem.

Bylo provedeno několik neobvyklých testů ilustrujících účinky mužského feromonu androstenonu na ženy. Pro jednu studii byla jedna židle v recepci zubaře postříkána androstenonem, všechny ostatní zůstaly nedotčené. Bylo pozorováno, že ženy nejčastěji seděly v židli léčené feromonem. Další test zahrnoval tři připojené telefonní budky. Opět jeden ze tří telefonů byl postříkán androstenonem a více žen použilo ošetřený telefon než ostatní dva.

Australská organizace, Bennett Výzkumu, provedla průzkum 306 mužů pomocí feromonů. Devadesát procent z nich tvrdilo, že výrobek zvýšil jejich přitažlivost pro ženy. Zvýšená odpověď u žen byla hodnocena:

  • Konverzace-61%
  • Starting up a conversation-52%
  • Vyjádření zájmu o man-43%
  • Being responsive to him-40%
  • Paying unsolicited compliments-36%
  • Zjevné flirtování-34%

Významné opatření byl velký nárůst fyzické reakce ženy – kartáčování proti feromon nositele (31%), dotýká se jich (30%), stále sexuálně vzrušená (18%), vyjadřující touhu po sexu (17%), a mít sex s nimi (16%).

Jeden účastník průzkumu popsal svůj zážitek: “Jednou v noci kolem mě prošla žena a podívala se na mě. Když šla podruhé kolem, šla přímo za mnou, pozdravila mě, začala se mnou mluvit a byla jsem velmi překvapená, když mě chytla za ruce a dala mi pusu na rty.…”

Není to jen sexuální přitažlivost, která se zdá být posílena nošením feromonů.

Uživatelé feromonové produkty zprávy, že lidé obecně věnovat jim více pozornosti, více naslouchat, když mluví, a jsou přátelštější v sociálních situacích. Feromony zřejmě ovlivňují celkový dojem a hodnocení lidí. V jedné klinické studii byli účastníci v chirurgických maskách zobrazeni fotografie budov, stromů, zvířat, žen a mužů.

Jejich úkolem bylo posoudit každý podle dojmů přátelské / nepřátelské, agresivní/pasivní, atraktivní/neatraktivní a tak dále. Účelem testu bylo prozkoumat, jak stres souvisí s nošením chirurgické masky ovlivnil rozhodování. Účastníci byli testováni dvakrát, s dvoutýdenním intervalem mezi sezeními. Pro jeden z testů byla maska postříkána malým množstvím feromonů, aniž by o tom účastníci věděli. S přidaným feromonem nebyl ve studijní skupině patrný rozdíl v otiscích stromů a budov. Zvířata byla považována za poněkud agresivnější. Nejvíce ohromující však byl rozdíl v hodnocení lidí, jak ženy a muži byli považováni za přátelštější, citlivé, inteligentní, atraktivní, sebevědomé a dobré.

Není divu, že lidé se snaží feromonové produkty nejen pro sexuální přitažlivost, ale aby si dali konkurenční výhodu. Prodavači je nosí, aby zvýšili prodej, uchazeči o zaměstnání je využívají k vytvoření příznivého dojmu a sociální motýli je postřikují, aby zvýšili své pozvánky.

Jak si jistě umíte představit, celá úroda feromonových produktů se dostala na trh s různými vzorci pro muže i ženy. Většina z nich je vyrobena z laboratorních syntetizovaných verzí mužských a ženských hormonů, a jako je tomu u většiny věcí, které dostanete, co zaplatíte. Zdá se, že čím více feromonů obsažených ve výrobku, tím více peněz zaplatíte. Některé z nejprodávanějších značek jsou více než 100 dolarů za šestinu unce, ale koncentrace feromonů je taková, že šestina unce vydrží dlouho.

Jsou vonné a nevoněné verze.

Do vaší normální kolínské nebo vody po holení lze přidat i bez vůně. Možná budete chtít experimentovat s použitím feromonů na vaše oblečení, stejně jako vaše kůže. Obě metody mají různé účinky. Vzhledem k tělesnému teplu feromony postřikované na kůži vypařit rychle uvedení do činnosti hned, “instantní přitahovač”. Nevýhodou je, že aktivní složky jsou používány stejně rychle. Pot a povrchové bakterie mají také tendenci rozložit a smýt feromony na kůži.

Postřikování nevonných výrobků na oděvy dává pomalejší působení, ale mnohem delší trvalý účinek. To může ve skutečnosti trvat déle, než chcete, vyžadují suché čištění nebo několik launderings odstranit, a některé jemné tkaniny může si laskavě sprej-na výrobku vůbec. Někteří jdou na dvojitou whammy s kombinací voňavého feromonu na kůži a bez vůně na oblečení.

Teď už se možná divíte, jak se vám podaří dostat k nějakému tekutému sexuálnímu magnetu. Máme odkazy na mnoho z těchto výrobků na naše Feromony webové stránce: www.tantra-sex.com/ep6.html#lure To není pravděpodobné, že budete najít některý z těchto produktů v maloobchodních prodejnách, ještě ne. Budete muset objednat na Internetu a nechat si je doručit poštou. Na našich webových stránkách najdete také další vědecké studie o feromonech v případě, že potřebujete více přesvědčivé, že fungují. Mimochodem, Al I Pala použili feromony a pracují pro nás. Al přidal nevoněnou rozmanitost do jedné ze svých pižmových kolínských. Hned po tom Pala nejen začala objímat a líbat ho častěji, ale začala všem říkat, jak moc miluje kolínskou—nikdy předtím se o tom nezmínila!

Leave a Comment