Přírodní lék k odstranění nehtů

Houba nehtů nazývaná také onychomykóza je způsobena houbou zvanou dermatofyty. Tato houba je nebezpečná, protože jak se vyvíjejí, krmí se na keratinu, který tvoří povrch nehtu palce.

Prst na nehtu houba způsobuje znetvoření a zabarvení nehtů. Je to nakažlivá nemoc a někdy může být dědičná. Symptomy houby na nehtech jsou zcela zřejmé. Postižený hřebík bude mít žlutou nebo hnědou barvu. Může se stát tak hustý a přerostlý, že může být bolestivé nosit boty. Pod nehtem se mohou nahromadit odporně smradlavé trosky. Hřebík se může rozpadnout a nakonec upadnout.

Vplíží nebo skvrny může být viděn na straně nehty postižené osoby. Prst na nehtech houba se může rozšířit z jednoho palce na druhý nebo na jiné části těla. Sportovci a lidé, kteří dávají trauma na palci nosit těsné-montážní boty nebo těsné punčochy jsou ve velkém nebezpečí, že nehty houby. Další důvody mohou být abnormální hladina pH kůže, ne sušení chodidel důkladně po koupání nebo cvičení, a snížená imunita. Existují některé domácí prostředky, které používají běžně dostupné ingredience zastavit růst houby a nakonec ji eliminovat. Domácí léčba houbami na nehty je docela účinná.

Čajový olej

Tea tree oil slouží jako účinný domácí lék nepřátelské nehty houba. Tea tree oil je dobrá volba. Tea tree oil obsahuje chemické látky známé jako terpenoidy, které jsou věřil poskytovat olej jeho léčivé vlastnosti. Je to přírodní antiseptikum, které pomáhá hodně v boji s houbou. Naneste neředěný čajový olej s olivovým olejem na postižený nehet. Případně můžete dát pár kapek tea tree olej na nehty a vetřete ho důkladně každý den. Dělat to dvakrát denně, ráno a těsně před spaním třikrát (pokud je to možné) pro maximální účinek. V mnoha případech se mísí s jinými esenciálními oleji, o nichž se předpokládá, že mají určitou účinnost proti plísním nehtů.

Ocet

Ocet je jeden z nejznámějších způsobů, jak vyléčit nehtovou houbu. Ocet je domácí lék na houby na nehty, která je tu už dlouho. Ocet je kyselina. Musíš zůstat na octu tak dlouho, jak bude potřeba, aby ses zbavil plísně. Ponořte si nehty na nohou do tohoto roztoku asi 20 minut. Otřete si prsty a nehty důkladně suchým ručníkem a pak super absorpčním papírem.

To by se mělo provádět dvakrát denně, dokud příznaky nezmizí. Většina octu vyléčit nehty houby se skládá z každodenní koupele nohou v roztoku 50% vody a 50% octa. Mnozí lidé nemají rádi chuť jablečného octa a přidávají ho k dalšímu nápoji, jako je ovocná šťáva nebo sycený nápoj. Mějte na paměti, že kyselina nápoje mohou poškodit zubní sklovinu v průběhu času, aby důkladně opláchněte nebo čistit zuby poté, pokud užíváte jablečný ocet pro nehet houba léčba.

Vicks VapoRub

Nanášení Vicks VapoRub na houbami infikované nehty na nohou může odstranit notoricky obtížně léčitelné podmínky. Na několik použití Vicks VapoRub, včetně tření na chodidlech nohou, aby se zabránilo dítě je nadměrné noční kašel, stejně jako ji využívají k léčbě nehet a nehet houba. Masáž Vicks Vapor třít o nehet na nohou a za pár dní se nehet na noze začne stmívat v barvě. Tmavá barva znamená, že vicks zabíjí houbu.

peroxid

Peroxid vodíku je jednou z nejaktivnějších složek pro léčbu nehtové houby. Léčba nehtové houby peroxidem vodíku je také známa jako oxidační terapie. Nejlepší způsob, jak získat peroxid vodíku z ovoce, je šťávu. Když budete pít sklenici čerstvé mrkvové šťávy můžete cítit účinek peroxidu vodíku, protože budete mít teplý pocit kolem krku a tvoje tvář je zarudlá. Vypijte čerstvě vyrobenou šťávu během 10 minut, protože buňky byly rozdrceny a narušeny a chuť se rychle změní.

Uzavření

Nos bavlněné ponožky absorbovat vlhkost z nohou, které se stávají z pocení. Nikdy nepoužívej nůžky na nehty patřící někomu jinému ze stejného důvodu. Vyhněte se sdílení ručníků, žínek, obuvi nebo jiných osobních věcí těch lidí, kteří již nakazili tuto nemoc. Nech si ostříhané nehty a nepoužívej lak na nehty. Pravidelně si zastřihujte nehty na nohou. Zastřihněte je do přímky a pak hladké hrany s pilníkem na nehty. Dieta hraje velmi důležitou roli při léčení všech onemocnění.

Leave a Comment