Přečtěte Si Více Informací O Cukrovce A O Její Závažnosti.

Přijít na to, jak kontrolovat cukrovku, začíná objevováním toho, co by mohlo vědět o nemoci a o tom, jak je velká. To pomůže snížit stres a úzkost, zatímco vy děláte zlepšení životního stylu, které jsou důležité, aby zůstaly zdravé.

Přečtěte Si Více O Vašem Problému S Cukrovkou

Cukrovka znamená, že hladina glukózy ve vaší krvi je příliš vysoká a překročila nebezpečnou hranici. Existují dva různé typy cukrovky. Zjistíme o nich víc.

Diabetes 1.typu – v této formě diabetu přestává tělo pacienta produkovat inzulín. Inzulín umožňuje tělu využívat glukózu z jídla, které jíme každý den kvůli vitalitě. Jedinci, u nichž se rozvine diabetes typu 1, jsou povinni užívat inzulín každý den.

Diabetes 2.typu – v této formě diabetu tělo nedokáže produkovat nebo správně využívat inzulín. Jedinci s diabetem 2.typu často potřebují brát prášky nebo inzulín. Nejčastěji se vyskytující diabetes typu 2.

Gestační Diabetes-vyskytuje se u několika žen, když jsou těhotné. Zvyšuje budoucí riziko, že pacient bude postižen cukrovkou, obvykle 2.typu. To by mohlo zvýšit její novorozence je riziko nadváhy a dostat postižených z Typu 2 diabetes později v životě.

Cukrovka Je Hlavní Otázkou A Měla By Být Brána Vážně.

Možná jste narazili na mnoho jedinců, kteří říkají, že mají” trochu cukrovky “nebo že jejich” hladina cukru je poněkud vysoká.”Tato slova znázorňují, jako by cukrovka nebyla vážnou nemocí. To vůbec není pravda. Cukrovka není malý problém, ale můžete se naučit řídit nebo kontrolovat ho!

Je to těžké, ale je to možné, navzdory všem potížím! Všichni jedinci s cukrovkou musí konzumovat pouze zdravé potraviny, mít dobrou váhu a pohybovat se konzistentněji.

Péče o vaše zdraví a problémy s cukrovkou vám umožní cítit se lépe. To by vám mohlo umožnit držet se dál od hlavních zdravotních problémů způsobených cukrovkou, jako je:

Mrtvice a infarkt

Oční potíže, které mohou mít za následek problémy s viditelností nebo dokonce slepotu
Poškození nervů, které může vaše ruce a nohy třást, nebo cítit bolest a necitlivost. Několik jedinců může dokonce přijít o nohu nebo nohu.
Problémy s ledvinami, které je mohou dokonce donutit přestat pracovat.
Ztráta zubů a problémy se žvýkačkou

Je-li hladina krevního cukru téměř normální, pak se budete cítit jako,

  • Mít více energie
  • Méně žízně a unaveně, také močit méně často
  • Méně problémů s kůží nebo močovým měchýřem
  • Hojení ran se zlepší
  • Méně problémů s viditelností očí, nohou a dásní

Leave a Comment