Okořenit Svůj Sexuální Život Feromonem

Není mnoho lidí jsou obeznámeni s Feromony, což je docela nešťastné, protože jeho schopnost výrazně zlepšit náš sexuální život je něco, co může být popsáno pouze jako revoluční. Připojte se ke mně v mých počátečních kartáčích s feromonem, a jak jsem objevil jeho zázračné a osvěžující účinky.

Víš, nikdy jsem nevěřil na afrodiziaka.

Vzhledem k tomu, že jsem ženatý už několik let, a žádné množství čokolády a ústřice a to, co-se-vám je podařilo přesvědčit mou ženu, aby se pokusila, ehm, něco nového, když přijde na sexuální zkoumání… budeš vědět, kde jsem pochází.

Proto jsem vždy věřil, že afrodiziaka jsou městské mýty vymyšlené lidmi, kteří jsou buď beznadějně optimističtí, nebo přímo klamní. V reálném světě – alespoň v mém skutečném světě – jsou afrodiziaka prázdné krabice falešných slibů.

Ale chlapče, mýlil jsem se!

Dlouho jsem slyšel o Feromony a jejich spíše úžasné účinky na lidské sexuální vztahy, ale vždycky jsem seskupeny jim afrodiziaka, že je umělecká fikce spíše než příběhy o fakta. To, navzdory rostoucí popularitě feromonů mezi mou sítí přátel. Ačkoliv někteří z nich to často špatně vyslovují a špatně hláskují jako “Phermones”, přesto mají představu o tom, o čem to je.

Feromon je chemická látka, která je produkována zvířaty, aby sdělila některé primární zprávy, které vyvolávají stejně primární reakci. Samozřejmě, není nic primitivnějšího než sex. Feromon byl poprvé pozorován u ženských hedvábných červů, kteří vylučovali feromony, aby přilákali samce svého druhu, aby přišli v době páření. Od té doby je to dobře zdokumentováno v mnoha hmyzech a v pravý čas vědci pozorovali totéž u savců.

Feromony slouží jako sexuální atraktanty. Mají zřetelný zápach, který apeluje na nejzákladnější instinkty, zejména na opačné pohlaví ve stejném druhu.

Bylo to teprve v roce 1986, kdy skupina vědců z Philadelphie objevila přítomnost feromonů u lidí. Ženy je vytvářejí a muži se k nim obracejí s velkým zápalem a touhou. Muži je produkují také, a to vede k navázání spojení se ženami našeho druhu.

Problém je,že výroba feromonů se liší od tématu. Zatímco někteří mohou mít hojnost tohoto, no, hormon touhy, jiní zdá se, trpí nedostatkem téhož.

Řešení?

Lidský feromon byl pěstován a dokonale integrován s olejem, kolínskou a parfémem. Vzhledem k tomu, feromon apeluje na čich, jaký lepší způsob, jak ho přenést, než prostřednictvím různých vůní?

Billy Bob, kámoš ze školy, byl první, kdo objednal ty jednoduše balené láhve Feromony (které stále trvá na tom, aby tento velmi rande by mělo být psáno jako “Phermone”) parfém.

Během týdne po jeho počátečním nákupu nám Billy Bob nadšeně řekl o svých nálezech.

“Fungovalo to!”Pamatuju si, jak křičel. “Moje žena přece není frigidní!”dodal, stále se stejným oživeným potěšením.

Byl jsem stále váhají o Feromon parfém Feromon kolín nad rýnem, Feromon olej a rád na to čas, ale další náš kámoš, Paul, následoval Billy Bob cue a vzal ponořit. Paul je docela charakter. Nebojí se nic zkusit. Vzhledem k tomu, že je gay, chtěl zjistit, jestli ženský feromon by ho udělal přitažlivějším pro kluky.

Hádej co?

Vyzkoušel to během své dovolené v Phuketu v Thajsku, a tvrdil, že měl čas svého života. “Jestli víš, co tím myslím,” dodal stydlivě.

Se dvěma mými přáteli, kteří tvrdí to samé, jsem se o to podělil se svou ženou. K mému překvapení o tom věděla víc než já. Ukázalo se, že její sestřenice Beth, která dlouho snášela strach z možného rozvodu, oslavovala feromon jako spasitelku svého manželství. Podle Beth se její manžel stal dobrodružnějším milencem od té doby, co začala nosit feromonový parfém.

Četl jsem o lektvaru lásky Eros v mytologických příbězích. Četl jsem o lektvarech lásky ve wiccanské tradici. Viděl jsem tolik filmů z mého mládí zahrnujících lektvary lásky všeho druhu. Vždycky jsem spojoval lektvary lásky s fikcí. A nikdy jsem to přijmout jako fakt… ne ve své původní podobě v mýtech dávných dob, a není v co se zdá být jeho současné inkarnaci v Feromonové parfémy, kolínské vody, oleje a rád.

Ale když ho začala nosit moje žena…

No, stačí říct, že žádné množství svědectví by uklidnit něčí pochybnosti, pokud jde o něco tak zdánlivě magické alternativní jako Feromon, nebo Phermone jako mnoho lidí volat to.

Ale přicházíš o pár velkých věcí, pokud to nechceš zkusit, tak ti to můžu říct.

Moje doporučení: zkuste to. Většina zařízení, která nabízejí tuto sexuální přitažlivost, nakonec nabízí záruku vrácení peněz. Nemáš co ztratit.…

… a zcela nový svět potěšení Získat.

Férový hazard, že?

Leave a Comment