Odstranění Laserových Vousů

Přebytek a nechtěné vlasy je běžný problém. Ženy často zažívají tento stav na obličeji, zejména horní ret nebo obočí oblasti, v oblasti bikin, pod pažemi nebo na nohách. Muži se často chtějí zbavit chlupů na zádech nebo hrudi.

Také oni mohou mít nechtěné vlasy mezi obočím nebo na jiných částech obličeje. Existují různé možnosti k dispozici pro lidi, kteří se ptají na odstranění vousů. Existují léčebné postupy jako holení, voskování, tweezing, depilační krémy, a elektrolýza, které poskytují dočasné odstranění vousů, ale mají řadu nevýhod.

Laserové odstranění vousů je jedním z pěti nejlepších neoperačních kosmetických ošetření vyhledávaných lidmi ve Spojených státech. Přibližně 25 % všech pacientů na odstranění vousů jsou muži. Kosmetické laserové odstranění vousů se každým rokem rozšiřuje slavný, protože stále více pacientů sklízí zisky z odstranění laserových vousů. Laserové odstranění vousů nyní dodávají bezpečnou a účinnou metodu k odstranění vousů v obličeji. Laserové odstranění vousů je prakticky trvalý a bez bolesti procedury, která úspěšně odstraní pacienta nechtěné vousy.

Laserové odstranění vousů je rychlé

jednoduché a útulnější než jiné způsoby, jako je voskování nebo elektrolýza. Jedná se o bezvadný proces oběda, který může trvat až 10 minut na léčbu. Laserové odstranění vousů je zdaleka nejlepší velký termín řešení nežádoucích vousů. Samotný postup odstranění vousů je prováděn zkušeným a kvalifikovaným kosmetickým chirurgem v nemocnici nebo lékařské ordinaci. Chirurg obvykle připraví oblast léčby první a pak aplikovat anestetický krém před zahájením laserové odstranění vousů léčba.

Chirurg pak využije nástroj, který přenáší pulzy světla do pigmentu vlasové šachty zastavit růst vlasů. To obvykle není bolestivý proces, i když pacienti mohou cítit jemný horký pocit. Někteří pacienti mohou znát zarudnutí, citlivost, a malé krusty kůže během prvního týdne po odstranění vousů. Po odstranění vousů by se pacienti měli vyhnout slunci bez správné ochrany. Vedlejší účinky z laserové odstranění vousů jsou velmi vzácné, ale může zahrnovat odbarvení kůže, pálení, a puchýře. Celkově laserové epilace obličeje je bezpečná a účinná metoda k odstranění nežádoucích chloupků nadobro.

Leave a Comment