Jen chladná fakta o stravě, hubnutí, cvičení a ztrátě tuku.

To je laik marketingu pozorování na diety a hubnutí, založených na prodej a práci z první ruky s hubnutí produktů pro více než 10 let.

Abychom zabránili hubnutí léky, nedoporučujeme je, protože mohou být nebezpečné, nicméně předpokládám, že v některých extrémních případech u některých obézních lidí, přínosy mohou převážit negativní vedlejší účinky.

Tady věříme, že většina lidí se pokazí, když se snaží zhubnout.

První většina lidí konzumují příliš mnoho sacharidů a neberou v dostatek bílkovin na cokoliv stravy jsou tak v podstatě jsou příčinou jejich těla, aby místo spalování tuku, spalování svalové.

Ve skutečnosti štíhlé svalové popáleniny v klidu asi 17 krát více kalorií denně v klidu, než stejné množství tuku. Množství svalů, které máte, velmi určuje váš metabolismus a kolik kalorií vaše tělo spálí každý den. To je důvod, proč lidé, když přijdou z jejich stravu a začít jíst pravidelně znovu mohou dát váhu zpět na, jak jejich tělo je nyní přirozeně spalování méně kalorií, než předtím. Ve skutečnosti zpomalili metabolismus. To je zejména pravda, že se zdá, že ženy, které mají méně přirozené svalové hmoty než muži.

To vysvětluje, proč je Atkinsova dieta tak účinná. Vyřízne to hodně sacharidů, což protože lidé často jedí příliš mnoho z nich, způsobuje nárůst hmotnosti. A tím, že jíst více bílkovin, je to ujistěte se, že neztratíte žádný sval a může dokonce získat nějaké další svalové hmoty.

Druhým hlavním faktorem, proč lidé nezhubnou je nedostatek cvičení a v menší míře nesprávné typy cvičení. Například rychlá chůze může způsobit, že vaše tělo jít do stavu spalování tuku zvaného ketóza lepší než běh bude.

Dříve jsme diskutovali o tom, jak důležité svalové hmoty bylo při udržení zdravé hmotnosti. To je důvod, proč lehká odolnost cvičení (cvičení tělesné hmotnosti) je tak účinný při hubnutí, protože vám pomůže přidat svalovou hmotu. To nemusí být masivní množství hmotnosti, jakékoliv lehké odolnosti množství hmotnosti může být efektivní při přidávání svalů.

To je důvod, proč muži a ženy, kteří se účastní i lehké rezistence cvičení 2-3 krát týdně po dobu 15-20 minut téměř vždy zhubnout, když kombinují to s jejich hubnutí programu. To byl náš postřeh za posledních 10 let nebo tak nějak.

Takže abych to shrnul, vzorec pro hubnutí je poměrně jednoduchý, následuje to je mnohem obtížnější.

Řezat nadbytek sacharidů, jíst více bílkovin a dělat mírné cvičení, jako chůze a lehké odolnosti cvičení, jako jsou závaží. Do this and control what you eat and you will lose weight.

Nyní existuje řada úbytek hmotnosti výrobků na trhu

Které mohou pomoci usnadnit vaše hubnutí, ale pokud jste ochotni udělat, co jsme právě zmínil, nebudete dosáhnout vaše celkové cíle hubnutí.

Je to neznamená, že konkrétní produkty nejsou účinné, protože mohou zabránit přidání dalších liber, nebo dokonce pomůže ztratit pár kilo. Také je otázka sacharidů, nejsme idioti tady, jsme si uvědomili, sacharidy jsou použity pro energii. Nicméně, hlavní je, že většina lidí konzumuje mnohem více sacharidů, než potřebují denně a přebytek se převede na tuk. Znáš ten příběh.

Pokud jde o většinu produktů hubnutí, většina lidí má různé názory. Zde je problém, většina renomovaných produktů hubnutí funguje do určité míry. Problém je, že většina lidí se na ně dívá jako na zázračné pracovníky, které jim umožní i nadále jíst příliš mnoho (to je milejší než říká, že jí jako prase), ne cvičit a očekávat, že zhubnout na produktu. Takže na konci 30 nebo 60 dní se váží nebo měří a myslí si, že ten produkt stál za prd, protože nic neztratili. Mezitím příhodně zapomenou na svůj životní styl.

Leave a Comment