Jak Překonat Svou Plachost

Pokud jste v současné době bojuje Paruresis – také odkazoval se na jako “Stydlivý Měchýř Syndrom” nebo “Čůrat Plachost” – tam jsou 2 věci, které potřebuješ vědět:

Nejste na to sám – podle posledních studií trpí tímto problémem více než sedmnáct milionů lidí … a

Existuje lék.

Paruréza má mnoho dalších “neklinických” názvů, jako je stydlivý močový měchýř, čůrání stydlivost, jevištní strach, a plachý močový měchýř. Tato společenská nervozita nastává vždy, když jednotlivec vstoupí na veřejný záchod, ale není schopen “jít”, protože cítí, že je ostatní lidé vidí nebo slyší. Mimořádně těžké žít bez pochyby. Dále popisuje osoby, které mají potíže s čůráním pod tlakem času nebo při jízdě na pohyblivých vozidlech.

Bohužel, protože syndrom stydlivého močového měchýře je tak trapný stav, cítíme neschopnost o tom s nikým mluvit, dokonce i s lékařem. Tento stav může také ohrozit vaši úroveň pohody. Mnoho lidí začít pít méně vody, takže se nemusíte jít, když jsou venku a někteří lidé se ukázaly ne močení tak dlouho, jako 10, 12, 16 nebo dokonce 20 hodin, protože nemohli najít “bezpečné” záchod. Vyhnout záchod na tak dlouhou dobu klade obrovský tlak na močový měchýř a ledviny, a může mít za následek onemocnění a infekce. Ledvinové kameny a cystitida je bezpochyby něco, čeho je třeba se obávat.

Pauza, která nastala před čůráním, je přirozený mechanismus přežití.

Váš mozek si přeje být stoprocentně jistý, že oblast je bezpečná,než se vydá. Problém s touto mírnou pauzou před vypuštěním je, že pro paruréza trpící, to posílá varování úzkost do mozku. Tím se proces dále prodlužuje a začíná začarovaný kruh. Pak, jak jejich úzkost stoupá, tělo interpretuje prostředí jako není bezpečné, spouští vnitřní svěrač zavřít a udělat močení nemožné.

Syndrom stydlivého močového měchýře je skutečně jednou z těch “nočních můr” a vážně ovlivňuje celkové štěstí svého života. Například dlouhodobě nemocných může najít to problematické cestovat velmi daleko od jejich domova a jiní mohou zjistit, že je nemožné, aby na záchod, i v jejich vlastním domě, když uslyší i někdo další.

Paruréza je často vystopována zpět k psychologickému, fyzickému nebo sexuálnímu zneužívání. Obviňování je však častěji, než když není svrženo na zřetelnou událost, která se odehrála v raném dospívání. Nějaký druh škádlení, šikany nebo obtěžování při pokusu o záchod je běžně příčinou.

Vaše podvědomá mysl je nesmírně mocná; pokud cítíte, že potřebujete být zajištěna, nebudete moci čůrat.

Psychologické vězení, které je plachý syndrom močového měchýře lze léčit pomocí jedné metody; hypnoterapie. Je to klíč k odemčení vaší nevědomé mysli, a re-trénink je tak, že se cítíte uvolněně, stejně jako klid ve veřejných záchodových scénářů. Jen si představte, být schopen opustit svůj domov, aniž by druhý myslel jako na místo, kde budete moci bezpečně čůrat. Je čas, aby ses léčil. Je čas získat zpět svůj život.

Leave a Comment