Ab Cruncher pro izolované břišní výcvik

AB crunch stroj, krátce nazývaný “ab cruncher” je ideální pro izolované břišní výcvik. To říká mnoho expertů. Takový křupavý stroj je jedním ze základních zařízení břišního cvičení zařízení ve fitness studiích. Je to také skvělý střed domácí tělocvičny pro lidi, kteří dávají přednost cvičení na šest balících břišáků.

The ab cruncher is a compact piece of abdominal exercise equipment with a smooth-moving special mechanism and a weight stack. Je navržen pro dobře podporované a efektivní břišní cvičení. Sedadlo je seřiditelné. Pro stroj ab crunch je vhodný pro uživatele všech velikostí. Pohodlně umístěné na sedadle, pevné podložky, zadní podložka, rukojeti, pákové ramena a někdy loketní podložky umístit cvičitele do správné polohy. Člověk se může soustředit na břišní svaly během cvičení s crunch stroj.

Čím více se můžeme soustředit na břišní svaly, tím lépe dosáhneme výsledků.

Zvláště zkušení uživatelé dávají přednost takové zvláštní koncentraci a možnost intenzivně cvičit malou skupinu svalů. Mnoho skvělých kousků břišního cvičení se kritizuje za vypracování celého horní části těla spolu s břichem. Aby vaše vlastní rozhodnutí, co je pro vás dobré, soustředit se na abs nebo do práce celé horní části těla. Toto je důležitý bod na šekovém seznamu, pokud si chcete koupit cvičební stroj pro domácí tělocvičnu.

Jsi připraven cvičit? Posaďte se. Pohodlně umístěné na ab cruncher, ohnout a vrátit se do vzpřímené polohy. Postupujte pomalu v obou směrech a držte krk neutrální. Nestlačujte podložky na ruce nebo netahejte rukojeti. Zhluboka se nadechněte a nechte abdominály a stroj na křupání pracovat v řízeném pohybu. Nezapomeň dýchat. Start with low weight allowing you 15 reps with good form as a first goal. To nemusí být snadné. V případě potřeby vezměte méně než 15 opakovačů a postupně zvyšujte. Lepší dělat míň, než podvádět. AB crunch stroj je optimální pro vypracování břišní izolované a dosáhnout silné, pevné břišní svaly.

Leave a Comment